TRACK & SAFETY 1

Přibliž se limitům

Nepřerušené celodenní jízdy na velkém okruhu s cílem bezpečného získání informací o vlastních limitech a limitech svého vozu. Přednáška na téma bezpečné jízdy a základních pravidel ovládání automobilu na silnici. Navíc doprovodné programy zajímavých partnerů

13.2.2020

Autodrom Most

9-16:00

2.990 Kč

Ohlednutí za uskutečněnou akcí

Skvělé počasí a vyborná parta lidí udělala první letošní Track&Safety parádním dnem stráveným za volantem. Hyundai ukázal své novinky, Ford AMB přivezl vozy k vyzkoušení a Nice Boy prezentoval své sportovní kamery.

Na co se můžeš těšit?

Tento díl seriálu Track&Safety se maximálně zaměřuje na jízdu jako takovou a její praktické trénování. Proto budou mít účastníci finančně výhodnou možnost nepřerušeného celodenního ježdění na okruhu Autodromu Most. Ten je bezpečným místem pro získávání informací o vlastních limitech a limitech svého vozu. Technické zatáčky simulují silnici bez běžného provozu a nebezpečných nástrah. Naopak rychlé úseky zase dovolí automobil využít blíže k limitům. Vše bezpečně s velkými ochrannými zónami a maximálně 10 vozy na trati současně.

  • Celodenní jízdy na velkém okruhu s maximálně 10 vozy současně
  • Přednáška teorie bezpečné jízdy, základní pravidla a ovládání automobilu na silnici
  • Doprovodné programy jednotlivých partnerů

V průběhu celého dne konzultace s odborníky na téma bezpečné ovládání a elektronické systémy v moderních automobilech. Občerstvení a fotograf samozřejmostí.

Ohlasy z minulých akcí

Nemám ve zvyku moc chválit, ale od autoškoly jsem se tak moc neposunula až na akci v Mostě. Oceňuji přístup instruktorů a prostředí kde jsem se ani já nebála jet po závodním okruhu a to se považuju za začátečníka.
PetraHyundai i20
Na track safety mě baví možnost si volně zajezdit na okruhu v malém množství aut, setkat se a pochytat rady od těch nejlepších a z přednášet se vždy odnesu něco nového jak to povídá pokaždé někdo jiný.
HonzaBMW E46 M3
Track&Safety

Pro jakého řidiče je akce určena

Akce je určena pro jakéholiv řidiče libovolných zkušeností. Vítáme začátečníka s čertvými "papíry" i zkušeného pilota. Řidičky mají u nás speciální prostor a péči. Podmínkou je ale vždy platné řidičské oprávnění.

S jakým vozem je možné se zúčastnit

Je jedno jestli vlastníš SUV, kombi nebo hot hatch. Nezáleží na výkonu ani jestli je tvé auto sportovní nebo pracovní. V každém autě se musíš cítit dobře a umět ho ovládat. Vozidlo ale musí být určeno pro běžný provoz a opatřeno registrační značkou.

Track&Safety
Track&Safety

Daruj dárkový poukaz

Track & Safety je zdokonalení, zvýšení bezpečí, celoživotní zážitek a proto je to atraktivní dárek pro každého ridiče. Neváhej darovat účast svým blízkým jako dárkový poukaz.

Kolik vás může přijet

Není problém přijet s vozem plným lidí, kteří tě budou doprovázet. Registrace účasti je ale pouze pro jednoho ridiče a jedno auto.

Představení projektu Track & Safety

Track&Safety je seriál zábavně vzdělávacích akcí, který propojuje běžné řidiče s nejlepšími motoristickými odborníky za účelem zlepšení řidičských dovedností.

Každá z akcí se zaměřuje na jiný aspekt ovládání vozu a využívá k tomu bezpečné prostředí polygonů, okruhů a výcvikových areálů po celé ČR. Na své si přijdou jak začátečníci, tak zkušení řidiči.

Účastníci si Track&Safety oblíbili pro příznivou cenu, bohatý program se zajímavými partnery a atraktivně podanou teorii od těch nejlepších specialistů z oboru. Všechny akce spojuje pohodová atmosféra plná adrenalinu a celoživotních zážitků. To dělá z Track&Safety ideálně strávený den nebo dárek pro ty nejbližší.

Počet míst je omezený, rezervuj si místo!

Každá akce má omezený počet vozů, které se mohou zúčastnit. Rezervuj si své místo s předstihem!

Další akce, kterých se můžeš zúčastnit