TRACK & SAFETY SPECIÁL

Zážitky z řízení pro celou rodinu

Rádi bychom všem předali ty nejlepší základy bezpečnosti v rámci zábavného dne, který může strávit rodina pohromadě. Pro tatínky jízdy na uzavřených tratích, off-road polygon a testování různých automobilů. Pro maminky program z oblasti dopravní psychologie a rozvoje řidičských dovedností. Pro děti drifttriky, elektro-koloběžky a kola, formulová šlapadla, simulátory, a pro ty starší školní jízda s Ford Mustang.

Jedna přihláška je vstup pro celou rodinu (2 rodiče s dětmi).

21.6.2020

9:00-16:00

5.990 Kč

2 rodiče s dětmi

Na co se můžeš těšit?

Tato speciální akce je zaměřena na celou rodinu, jelikož každý její člen bývá účastníkem silničního provozu. Rádi bychom všem předali ty nejlepší základy bezpečnosti v rámci zábavného dne, který může strávit rodina pohromadě. Každý si přijde na své. Pro tatínky budou připraveny jízdy na uzavřených tratích a testování automobilů. Maminkám bude určen speciální program z oblasti dopravní psychologie a rozvoje řidičských dovedností zaměřených na ženy. Děti pak zažijí spousty zábavy s drifttriky (driftovacími tříkolkami), elektro-koloběžkami, elektro-koly, formulovými šlapadly, simulátory a herními konzolemi. Pro starší děti od 15 let bude připravena školní jízda s Ford Mustang od www.autoskolajinak.cz.

DOSPĚLÍ A RODIČE

 • Jízdy na přírodním okruhu nebo off-roadovém polygonu s vlastním autem
 • Svezení se zapůjčeným vozem jako řidič nebo spolujezdec profesionálního instruktora
 • Testování moderních elektromobilů Hyundai a Tesla
 • Školení na téma správné ovládání automobilu a dopravní psychologie
 • Speciální program zaměřený na ženy řidičky

DĚTI A RODINA

 • Formulová šlapadla - jízda zručnosti a závod o ceny
 • Elektro koloběžky a kola - testovací trať pro děti a dospělé
 • Drifttrike - zábavná dráha pro driftovací tříkolky
 • Herní konzole - automobilové simulátory
 • Testování akčních a bezpečnostních kamer - Niceboy zóna a soutěže
 • Jízdy s Ford MUSTANG v úpravě pro autoškolu

V průběhu celého dne bude dostupné kvalitní občerstvení a fotograf.

Ohlasy z minulých akcí

Nemám ve zvyku moc chválit, ale od autoškoly jsem se tak moc neposunula až na akci v Mostě. Oceňuji přístup instruktorů a prostředí, kde jsem se ani já nebála jet po závodním okruhu, a to se považuju za začátečníka.
PetraHyundai i20
Na Track&Safety mě baví možnost si volně zajezdit na okruhu v malém množství aut, setkat se a pochytat rady od těch nejlepších. Z přednášek si vždy odnesu něco nového jak to povídá pokaždé někdo jiný.
HonzaBMW E46 M3
Track&Safety

Pro jakého řidiče je akce určena

Akce je určena pro celé rodiny, které mají rády auta, zábavu a společně strávený čas v nádherném venkovním prostředí.

S jakým vozem je možné se zúčastnit

Je jedno jestli vlastníš SUV, kombi nebo hot hatch. Nezáleží na výkonu ani jestli je tvé auto sportovní nebo pracovní. V každém autě se musíš cítit dobře a umět ho ovládat. Vozidlo ale musí být určeno pro běžný provoz a opatřeno registrační značkou.

Track&Safety
Track&Safety

Daruj dárkový poukaz

Track & Safety je zdokonalení, zvýšení bezpečí, celoživotní zážitek a proto je to atraktivní dárek pro každého ridiče. Neváhej darovat účast svým blízkým jako dárkový poukaz.

Kolik nás může přijet

Není problém přijet s vozem plným lidí, kteří tě budou doprovázet. Registrace účasti je pro dva dospělé a až tři děti.

Představení projektu Track & Safety

Track&Safety je seriál zábavně vzdělávacích akcí, který propojuje běžné řidiče s nejlepšími motoristickými odborníky za účelem zlepšení řidičských dovedností.

Každá z akcí se zaměřuje na jiný aspekt ovládání vozu a využívá k tomu bezpečné prostředí polygonů, okruhů a výcvikových areálů po celé ČR. Na své si přijdou jak začátečníci, tak zkušení řidiči.

Účastníci si Track&Safety oblíbili pro příznivou cenu, bohatý program se zajímavými partnery a atraktivně podanou teorii od těch nejlepších specialistů z oboru. Všechny akce spojuje pohodová atmosféra plná adrenalinu a celoživotních zážitků. To dělá z Track&Safety ideálně strávený den nebo dárek pro ty nejbližší.

Počet míst je omezený, rezervuj si místo!

Každá akce má omezený počet vozů, které se mohou zúčastnit. Rezervuj si své místo s předstihem!

Další akce, kterých se můžeš zúčastnit

Track&Safety
21.6.2020
Adventure Land Bělá
Track&Safety
16.8.2020
Libros Ostrava