TRACK & SAFETY SPECIÁL

Odhal schopnosti svého auta v zatáčkách

Celodenní ježdění na závodním okruhu Autodrom Most jako simulace jízdy v zatáčkách běžného provozu bezpečně, bez překážek, aut v protisměru a s velkými ochrannými zónami. Jedná se o ideální podmínky pro získání bezpečných informací o tom, co zvládne tvoje auto v zatáčkách a jak se v nich bude chovat při rychlejším průjezdu.

12.12.2020

Autodrom Most

9:00-16:00

2.990 Kč

Na co se můžeš těšit?

ŠSpeciální akce Track&Safety vytváří účastníkům bezpečné podmínky pro získání informací o možnostech jejich automobilů v průjezdu zatáčkami. Finančně atraktivní možnost celodenního ježdění na závodním okruhu Autodrom Most je brána jako simulace jízdy v zatáčkách běžných silnic. Vše bezpečně, bez překážek, provozu v protisměru a s velkými ochrannými zónami. Maximálně 10 vozů na trati současně zaručuje spousty prostoru pro zjišťování limitů svých a svého auta.

  • Celodenní jízdy na velkém okruhu s maximálně 10 vozy současně
  • Povídání se specialistou na téma bezpečnost silničního provozu
  • Doprovodné programy Autoškoly jinak, Autoškoly života a dalších partnerů

V průběhu celého dne konzultace s odborníky na téma bezpečné ovládání a elektronické systémy v moderních automobilech. Občerstvení a fotograf samozřejmostí.

Ohlasy z minulých akcí

Nemám ve zvyku moc chválit, ale od autoškoly jsem se tak moc neposunula až na akci v Mostě. Oceňuji přístup instruktorů a prostředí kde jsem se ani já nebála jet po závodním okruhu, a to se považuju za začátečníka.
PetraHyundai i20
Na Track&Safety mě baví možnost si volně zajezdit na okruhu v malém množství aut, setkat se a pochytat rady od těch nejlepších. Z přednášek si vždy odnesu něco nového jak to povídá pokaždé někdo jiný.
HonzaBMW E46 M3
Track&Safety

Pro jakého řidiče je akce určena

Akce je určena pro jakéholiv řidiče libovolných zkušeností. Vítáme začátečníka s čertvými "papíry" i zkušeného pilota. Řidičky mají u nás speciální prostor a péči. Podmínkou je ale vždy platné řidičské oprávnění.

S jakým vozem je možné se zúčastnit

Je jedno jestli vlastníš SUV, kombi nebo hot hatch. Nezáleží na výkonu ani jestli je tvé auto sportovní nebo pracovní. V každém autě se musíš cítit dobře a umět ho ovládat. Vozidlo ale musí být určeno pro běžný provoz a opatřeno registrační značkou.

Track&Safety
Track&Safety

Daruj dárkový poukaz

Track&Safety je zdokonalení, zvýšení bezpečí, celoživotní zážitek, a proto je to atraktivní dárek pro každého řidiče. Neváhej darovat účast svým blízkým jako dárkový poukaz.

Kolik nás může přijet

Není problém přijet s vozem plným lidí, kteří tě budou doprovázet. Registrace účasti je ale pouze pro jednoho řidiče a jedno auto.

Představení projektu Track&Safety

Track&Safety je seriál zábavně vzdělávacích akcí, který propojuje běžné řidiče s nejlepšími motoristickými odborníky za účelem zlepšení řidičských dovedností.

Každá z akcí se zaměřuje na jiný aspekt ovládání vozu a využívá k tomu bezpečné prostředí polygonů, okruhů a výcvikových areálů po celé ČR. Na své si přijdou jak začátečníci, tak zkušení řidiči.

Účastníci si Track&Safety oblíbili pro příznivou cenu, bohatý program se zajímavými partnery a atraktivně podanou teorii od těch nejlepších specialistů z oboru. Všechny akce spojuje pohodová atmosféra plná adrenalinu a celoživotních zážitků. To dělá z Track&Safety ideálně strávený den nebo dárek pro ty nejbližší.

Počet míst je omezený, rezervuj si místo!

Každá akce má omezený počet vozů, které se mohou zúčastnit. Rezervuj si své místo s předstihem!

Další akce, kterých se můžeš zúčastnit