TRACK & SAFETY SPECIÁL

Posuň se v brzdění a úhybných manévrech

V rámci této akce se budeme soustředit na nejčastější krizové situace a trénování patřičných reakcí. Vyzkoušíš si krizové brzdění, porovnáš délky brzdné dráhy na různém povrchu (suchý, mokrý a velmi kluzký), zažiješ brzdění z vysoké rychlosti, v zatáčce a v zatáčce za snížené adheze, úhybný manévr v zatáčce a spousty dalších situací.

19. 9. 2020

Polygon Most

9:00-16:00

2.990 Kč

Na co se můžeš těšit?

Speciální díl seriálu Track&Safety se zaměřuje na nejčastější krizové reakce za volantem - brzdy a úhybné manévry. V zázemí výcvikového polygonu Autodrom Most proběhne bezpečný praktický trénink pod vedením profesionálních školitelů. Na různých stanovištích si účastníci vyzkouší krizové brzdění, porovnání délky brzdné dráhy na různém povrchu (suchý, mokrý a velmi kluzký), brzdění z vysoké rychlosti, brzdění v zatáčce a v zatáčce za snížené adheze, reakce na překážku, krizové vyhýbání vodním bariérám, úhybný manévr v kopci a úhybný manévr v zatáčce.

  • Nácvik brzdění a úhybných manévrů na výcvikovém polygonu
  • Přednáška teorie ovládání automobilu v krizových situací a pochopení základní fyziky
  • Svezení ve školním vozidle Ford MUSTANG upraveném pro www.autoskolajinak.cz

V průběhu celého dne konzultace s odborníky na téma bezpečné ovládání a elektronické systémy v moderních automobilech. Občerstvení a fotograf samozřejmostí.

Ohlasy z minulých akcí

Nemám ve zvyku moc chválit, ale od autoškoly jsem se tak moc neposunula až na akci v Mostě. Oceňuji přístup instruktorů a prostředí, kde jsem se ani já nebála jet po závodním okruhu, a to se považuju za začátečníka.
PetraHyundai i20
Na Track&Safety mě baví možnost si volně zajezdit na okruhu v malém množství aut, setkat se a pochytat rady od těch nejlepších. Z přednášek si vždy odnesu něco nového jak to povídá pokaždé někdo jiný.
HonzaBMW E46 M3
Track&Safety

Pro jakého řidiče je akce určena

Akce je určena pro jakéhokoliv řidiče libovolných zkušeností. Vítáme začátečníka s čertvými "papíry" i zkušeného pilota. Řidičky mají u nás speciální prostor a péči. Podmínkou je ale vždy platné řidičské oprávnění.

S jakým vozem je možné se zúčastnit

Je jedno jestli vlastníš SUV, kombi nebo hot hatch. Nezáleží na výkonu ani jestli je tvé auto sportovní nebo pracovní. V každém autě se musíš cítit dobře a umět ho ovládat. Vozidlo ale musí být určeno pro běžný provoz a opatřeno registrační značkou.

Track&Safety
Track&Safety

Daruj dárkový poukaz

Track&Safety je zdokonalení, zvýšení bezpečí, celoživotní zážitek, a proto je to atraktivní dárek pro každého řidiče. Neváhej darovat účast svým blízkým jako dárkový poukaz.

Kolik nás může přijet

Není problém přijet s vozem plným lidí, kteří tě budou doprovázet. Registrace účasti je ale pouze pro jednoho řidiče a jedno auto.

Představení projektu Track&Safety

Track&Safety je seriál zábavně vzdělávacích akcí, který propojuje běžné řidiče s nejlepšími motoristickými odborníky za účelem zlepšení řidičských dovedností.

Každá z akcí se zaměřuje na jiný aspekt ovládání vozu a využívá k tomu bezpečné prostředí polygonů, okruhů a výcvikových areálů po celé ČR. Na své si přijdou jak začátečníci, tak zkušení řidiči.

Účastníci si Track&Safety oblíbili pro příznivou cenu, bohatý program se zajímavými partnery a atraktivně podanou teorii od těch nejlepších specialistů z oboru. Všechny akce spojuje pohodová atmosféra plná adrenalinu a celoživotních zážitků. To dělá z Track&Safety ideálně strávený den nebo dárek pro ty nejbližší.

Počet míst je omezený, rezervuj si místo!

Každá akce má omezený počet vozů, které se mohou zúčastnit. Rezervuj si své místo s předstihem!

Další akce, kterých se můžeš zúčastnit